O nás

Jsme představitelé Sdružení za nové změny. S naším sdružením jste se již mohli setkat ve volebním období 2006 – 2010. Jako jediní jsme do voleb šli s volebním programem, který jsme představili.

Jsme nespokojeni s tím, jak je naše obec spravována, a proto podnikáme vše možné, abychom zjednali nápravu. Chceme podávat pravdivé a přesné informace o dění v obci. Stávající postup zastupitelstva, který neustále mlží a podává nepřesné informace se nám příčí.

Chceme být Vašimi zastupiteli, a jak už název naší funkce napovídá, máme zájem Vás aktivně zastupovat při správě obce. K tomu využijeme i naši diskusi. Nebojte se nás kontaktovat se svými problémy, týkajícími se chodu obce. Víme o existenci blogu kousonosy.bloguje.cz, kde se již občané o něco podobného snaží, ale vydáváme se jinou, více transparentní cestou. Proto jsou všechny články v našem webu podepsány. Rovněž diskuse je podmíněna registrací. Nestydíme se za svoje názory a za svými tvrzeními si stojíme.

Věříme, že naší snahu oceníte a pomůžete nám vytvořit obsah webu. Rovněž tímto nabízíme prostor pro své publikování všem místním spolkům a sdružením. Ať už se jedná o SDH, sportovce, myslivce, ochotníky či další sdružení, školu nevyjímaje.

Komentáře nejsou povoleny.